Інтернет-магазин люстр і світильників

з безкоштовною доставкою по всій Україні

(063) 358-66-44

(095) 456-70-66

(098) 799-42-79

Замовити зворотній дзвінок

0

Корзина

0 грн.

Одним з основних елементів будь-якого інтер'єру, є освітлення. Саме завдяки висвітленню ми отримуємо необхідний ефект, а також можемо приховати недоліки і підкреслити достоїнства дизайну. При виборі приладів освітлення, важливо також вибрати і тип ламп, які ви будете використовувати. Так, одним з найкращих варіантів, будуть галогенні лампи.

Переваги галогенних ламп

Галогенні лампи мають низку переваг, які якісно виділяють їх серед інших типів ламп. До таких переваг в першу чергу відноситься високий рівень світловіддачі. Так, галогенні лампи горять практично в два рази яскравіше, ніж лампи розжарювання.

Також важливою перевагою таких ламп, є термін їх служби. Галогенні лампи здатна горіти в два, а то і в чотири рази довше, ніж звичайні. Виробники обіцяють до 4 тисяч годин безперервної роботи для кожної їх ламп.

Крім цього, ці лампи виділяє і їх помірна ціна і безпеку. Такі лампи повністю безпечні навіть для вологих приміщень, так як мають досить низьку напругу, що дорівнює 12 В.

З усього цього, видно, що галогенні лампи це кращий вибір для кожного з нас.

Де недорого купити лампи?

Поширеним питанням також є і місце придбання ламп. Так, якщо ви шукайте місце, де можна недорого придбати лампи, то ви можете скористатися послугами інтернет-магазинів. Так, ви отримаєте найширший вибір і зможете підібрати необхідну для вас форму даної лампи. Крім цього, відомо, що в мережі є і доступні ціни.

Інтернет-магазин «Светля4ок», займається продажем освітлювальних приладів і їх комплектуючих. Тут ви завжди можете дешево купити необхідні для вас товари, ціна яких завжди порадує вас своєю доступністю. Тут у вас є можливість недорого купити будь-які прилади освітлення і їх комплектуючі. Наш інтернет-магазин пропонує свої послуги по всій території України, це і Київ, і Одеса, і Харків і інші регіони. У нас ви можете відшукати зручну доставку. Її ціна доступна для кожного. Якщо говорити про основну мету компанії, то для нас це не робота з окремим ринком міста Києва, Харкова, або Одеси, наша мета - вся Україна. Саме тому, замовивши товар у нас, ви швидко і дешево отримаєте його в будь-яку, вказану вами, точку країни.

Для придбання товару, вам всього лише необхідно залишити свою заявку на сайті або зателефонувати нам. Покупки в нашому інтернет-магазині це завжди приємно, якісно і дешево!

Акції
Наш інтернет-магазин пропонує вам найширший асортимент предметів освітлення для оформлення офісу або квартири.


наверх