Корзина

0

Організація освітлення здійснюється за допомогою різних освітлювальних приладів. Одним з популярних їх різновидів є точкові світильники. Вони є невеликими за розміром пристосуваннями переважно зі світловідбиваючої поверхнею.

Для облаштування стелі виробники пропонують великий асортимент точкових врізних світильників і накладних моделей. Але усе більш затребуваними у споживачів стають світлодіодні пристосування з інтегрованими діодами. Тому нема потреби окремо купувати лампи.

Мерехтливі точки: де застосувати точкові світильники?

Це ефектне, елегантне, функціональне, практичне джерело світла актуальне для приміщень різного призначення. Ними облаштовують:

Компактність, економічність, простота монтажу – ось тільки декілька переваг, властивих точковому підсвічуванню. Крім того, воно є елементом декору, прикрасою інтер'єру кімнати. За типом монтажу пристосування діляться на накладні й врізні. Точкові світильники можна використати як єдине джерело світла в приміщенні або в «тандемі» з люстрами, бра, торшерами. У багаторівневому варіанті освітлювальної системи точкове підсвічування допомагає створити певні декоративні ефекти або виділити робочу зону.

Точкові світильники можна монтувати на стінах, шафах, на підлозі. Але все-таки найчастіше їх «місцем проживання» є натяжні та підвісні (гіпсокартонні) стелі. За великого бажання точкові прилади у вигляді спотів або пристосувань накладного типу можна встановити й на звичайну стелю. Але в цьому випадку зробити це досить проблематично.

Різновиди точкових світильників

Є декілька способів класифікації джерел світла цього виду з урахуванням різних параметрів. За способом монтажу усі пристосування діляться на врізні та накладні моделі. Другий варіант облаштування світла досить простий. При його використанні корпус виробу прикріпляється безпосередньо до поверхні. Але оскільки він знаходиться на видноті, потрібно ретельно підібрати модель, що зовні гармонійно вписується в стиль інтер'єру кімнати.

Якщо монтаж точкового підсвічування здійснюється врізним методом, його корпус або зовсім не видний, або зовсім небагато виступає над поверхнею. Тому вибору його зовнішнього вигляду надається не така пильна увага, як у випадку з накладними моделями. Тут потрібно звертати більшу увагу на якість посадочного місця для корпусу. Воно має бути вирізане чітко за розміром точкового приладу.

Інший вид класифікації здійснюється з урахуванням типу конструкції точкових приладів. Пропонується два варіанти виробів :

Другий варіант використовується для виділення потоком світла якогось предмета або зони в приміщенні. Це може бути дзеркало, предмет мистецтва, кухонна або робоча поверхня і так далі. Корпус точкових світильників може бути металевим, пластиковим, керамічним, скляним і так далі. В якості прикрас використовують вітражне скло, кристали, дерев'яні елементи. Деякі виробники пропонують точкові кришталеві світильники.

Точкові джерела світлового потоку зазвичай мають форму якої-небудь геометричної фігури. Але зустрічаються також вироби, що нагадують на вигляд зірку, птаха або квітку. Безпрограшним варіантом є круглі точкові світильники. Такі моделі доречні в приміщеннях будь-якого призначення, виконані у будь-якому стильовому напрямі.

Як вибрати світильник точковий?

Якщо йдеться про житло, освітлення кожної зони має деякі відмітні особливості. Розпочнемо з передпокою. У ньому важлива не стільки яскравість світла, скільки спрямованість світлового потоку. Розмістивши невеликі вбудовувані вироби за периметром стелі ближче до стін, можна візуально розширити коридор. У кухні бажано мати дворівневе світло:

У ванні світло має бути рівномірним. Тому особливу увагу слід звернути на схему розміщення світильників. І що найважливіше – обирати потрібно точкові вироби з високим рівнем захисту від вологи (індекс IP22 +). Для дитячої слід обирати максимально безпечні вироби. Тому в цьому приміщенні не місце моделям:

У спальні світло має бути розсіяним і м'яким. Тому бажано купити світильники середньої потужності й розмістити їх по усьому периметру стелі. А ще краще – оформити цю кімнату моделями з функцією регулювання колірної температури і яскравості. Доповнити освітлення можна настільною лампою.

Ну і, нарешті, вітальня. Тут вибір освітлювальних приладів найширший. Залежно від завдання і ситуації, це може бути яскраве, заповнююче кожен куточок світло, або просто затишний м'який фон. Тому при світловому оформленні цієї житлової зони оптимальним варіантом стане її облаштування комбінацією точкових світильників з іншими джерелами світла – люстрами, бра, настільними лампами, світлодіодними стрічками й так далі

Чому варто обрати інтернет-магазин Світля4ок?

Цей віртуальний торговий заклад є оптимальним для придбання точкових, як і інших видів, джерел світла з низки причин:

Вам не доведеться витрачати час на пошук відповідних варіантів освітлювальних приладів в магазинах. Досить:

Доставка будь-якої вибраної в каталозі позиції за будь-якою адресою в межах України займе від 1 до 3 днів.


Точечні ліхтарики ціни

Товар Ціна
Точковий світильник 716106 147 грн.
Точковий світильник 705A32 96 грн.
Врізний світильник 160B1-1WH 224 грн.
Точковий світильник 716MKD076 262 грн.
Точковий світильник 716S018 128 грн.
кнопка viber
наверх