Корзина

0

Навряд чи знайдеться сміливець, що узяв на себе відповідальність стверджувати, що можна створити повний штучний аналог денного світла. Проте, є освітлювальні прилади, при правильному використанні яких можна максимально розв'язати питання комфортного освітлення. До них відноситься один з різновидів сучасних стельових світильників – компактні плоскі люстри, що замінили громіздкі пристрої.

Види та форма стельових плоских освітлювальних конструкцій

Світильники цього типу бувають вбудовуваними або накладними. До першого типу відносяться, зокрема, точкові прилади. Особливість їх встановлення полягає в можливості приховати практично увесь корпус джерела світла усередині стелі. Що стосується накладних пристроїв, їх встановлюють на стельовій поверхні. Вони відрізняються різноманіттям дизайну і форм. У кожної категорії споживачів у фаворі:

Є ще авторські роботи, що відрізняються епатажністю дизайну. Але вони не призначені для масового споживача. Особливостями стельових плоских пристроїв, що монтуються на поверхні стелі, є наступні показники:

За допомогою плоских стельових пристроїв можна організувати різні типи локального і загального освітлення – спрямоване, розсіяне або відбите. Завданням спрямованого світлопотоку є акцентування уваги на якомусь предметі обстановки або декоративному елементі в інтер'єрі, освітлення конкретної зони, наприклад, робочого столу.

Для забезпечення кімнати м'яким рівномірним світлом використовують моделі пристроїв з матовим плафоном або лампами-розсіювачами. Щоб отримати відбитий потік світла, лампа повинна освітлювати не увесь простір або яку-небудь його частину, а елемент обстановки, стіну з глянсовою або дзеркальною поверхнею.

Поєднання плоских люстр з різними стилями

Прилад повинен не лише служити джерелом світла, але і гармонійно вписуватися в навколишній простір, відповідати вимогам його дизайнерського напряму, стилю виконання інтер'єру.

Актуальними для модерну є моделі з металевим каркасом, плавними лініями (один з варіантів – у вигляді гілки дерева). Плафон у формі зірочки, кулі або елементів флористики виготовляється зі скла матового або глянсового.

У інтер'єрі хай-тек немає місця кришталю. Доречнішими тут вважаються конструкції з алюмінію, поєднання скла з пластиком і металом. За формою люстри можуть бути самими незвичайними. Переважний колір – зелений.

Для кантрі, одночасно простого і складного, знадобляться вироби з натуральних матеріалів. Найчастіше це скло і дерево, доповнене квітковими візерунками. У плані колірного рішення можна вибирати між полігамним і монохромним варіантом. З точки зору форми відмінно буде виглядати плоска квадратна люстра стельового типу.

Поради з вибору плоскої люстри

Кожна зона квартири або будинку має своє призначення, потребує освітлення різного типу. Від цього показника залежить, якому виду пристрою віддати перевагу. Навряд чи хтось додумається, наприклад, монтувати в туалетній кімнаті багату кришталеву люстру. Тут доречним буде освітлення точкове. Але про кожну зону по черзі:

При виборі плоскої люстри звертати увагу слід і на якість стель. Будь-який тип цього виду освітлювальних пристроїв підійде для стандартної бетонної поверхні:

Ніякого специфічного підходу до їх встановлювання не потрібно. Але якщо йдеться про підвісні або натяжні стелі, дерев'яні конструкції, важливо враховувати їх досить високий рівень пожежонебезпеки. І тут важливі не стільки особливості моделей стельових люстр, скільки тип використовуваних в них лампочок. Вибирати слід вироби зі світлодіодними або люмінесцентними лампами. Вони практично не нагріваються в ході експлуатації, тому ризик займання або майже стельового декору фактично зведений до нуля.

Певні труднощі у людей необізнаних викликає складання схеми розташування на стелі плоских освітлювальних приладів і розрахунок їх оптимальної кількості. Можна, звичайно, підійти до цієї справи стандартно: просто встановити по центру стелі що привертає увагу своїм дизайном і формою плоску люстру. Таке рішення правомірне в класиці або стилі ретро. Актуально воно і для квадратних кімнат.

Але сучасні тенденції схильні до того, щоб не залишати джерело світла в гордій самотності. Його рекомендують доповнювати точковим освітленням. Це дозволяє створювати в приміщенні обстановку, що відповідає моменту шляхом регулювання потужності, інтенсивності, яскравості світлового потоку. На додаток, новомодні віяння в організації освітлення взагалі тяжіють до того, щоб центральної люстри взагалі не було. Замість неї використовують світильники незвичайних конструкцій, встановлені в одному кутку або розкидані в певному порядку по усій поверхні стелі.

Якщо при виборі плоскої люстри будуть враховані всі рекомендації фахівців відносно її форми, розміру, дизайну, матеріалу виготовлення, а також способу і місця розміщення виробу на стелі, освітлювальний прилад:

Сучасні моделі плоских облаштувань стельового типу допомагають створити в приміщенні комфортну обстановку, приємну атмосферу. Вони сприяють збереженню зору.

Де купити плоску люстру в Україні?

Оптимальний варіант придбати якісний виріб – стати клієнтом інтернет-магазину Світля4ок (Одеса). Таке твердження правомірне, оскільки:

До того ж будь-яка позиція з каталогу буде доставлена впродовж 1-3 днів за вказаною в замовленні адресою. Усі турботи про доставку бере на себе компанія.


Плоскі люстри ціни

Товар Ціна
Світильник 752L42 2112 грн.
Люстра светодиодная 4036-500C 3072 грн.
Светодиодная люстра 4038-500A 3072 грн.
Люстра светодиодная 4036-500A 3072 грн.
Светодиодная люстра 4038-500B 3072 грн.
кнопка viber
наверх