Корзина

0

Основні нюанси у виборі бра


Опубликовано     дата 2018-07-30

Створити додаткове освітлення по периметру кімнати допоможуть невеликі світильники, які називаються бра.

Їх головна відмінність від інших приладів (люстри, настільної лампи, торшерів) – це спосіб розташування, а саме на стіні. При виборі важливо точно визначити завдання для нового бра, щоб збільшити його функціональність.

 

 

Прикріплюючи до стіни бра, можна досягти різних цілей, наприклад:

  • у маленькому приміщенні з низькими стелями замінити люстру,
  • підкреслити красу декору,
  • створити романтичну або розслаблюючу атмосферу,
  • підкреслити зонування приміщення,
  • візуально розширити простір.

Великий асортимент моделей дозволяє перетворити практичний настінний світильник в елегантний елемент інтер'єру. Тому при виборі даного компонента освітлення не варто поспішати. З його допомогою легко створити малюнок світла на стіні (малюють бра), промені якого будуть створювати потрібний напрямок для уваги. Помістивши бра над кріслом, можна виділити в кімнаті зону для читання. М'яке світло створить релакс для втомлених очей.

Дизайн всьому голова

Два основних напрямки використовуються в дизайні сучасних лінійок бра – це стиль модерн і класика. Головна умова при виборі стилю – це гармонія з інтер'єром. Вже готовий або запланований інтер'єр підкаже, що доречніше будуть виглядати: прямі лінії або витіюватий малюнок.

1. Класика. Такі світильники виконані з металу або натурального дерева. Тонкий малюнок художньої ковки або різьблення на підставі, лампочки у вигляді свічки або плафони-свічники доповнять інтер'єр в класичному стилі.

2. Модерн. Сучасний вигляд житла передбачає в першу чергу практичну функціональність. Цим умовам відповідають модернові бра – прості лінії, гладкі форми, комбінація різних матеріалів.

Суворі закони класики не так важливі в стилі модерн. Тому, в сучасному стилі можна легко знайти бра всіляких кольорів, відтінків і форм.

Бра на своєму місці

Щоб світильник точно відображав своє завдання, перед купівлею визначте місце для нього і предметів поблизу. Щоб він не був зайвим чи не виглядав безглуздо самотнім, при виборі враховуйте прості правила:

  • Для освітлення дзеркала обирайте пару бра, а не одне (так промені будуть рівномірно висвітлювати відображення).
  • Для підсвічування картини або глянсового фото використовуйте тільки матове світло, щоб блиск променів не засвічував блискучу поверхню малюнка.
  • Плафони з малюючим світлом розміщуйте на стіні, погано освітленою центральним світлом.
  • Промені вниз направляйте в приміщенні з високими стелями, а вгору – з низькими.

Приховати недоліки простору або підкреслити переваги можна, обираючи правильну форму бра: закриту, відкриту або половинку. Округлі форми (сфери, кулі, кола) допоможуть згладити кути меблів і кімнати, а прямі точні лінії навпаки підкреслять геометрію в інтер'єрі.

кнопка viber
наверх